Opel Vivaro  1,6 Tourer L2H1 Skladové vozidlá

Obsah motora (ccm) 1 598 Výkon motora (kW) 106
Palivo diesel Spotreba Ø (l/100km) 6.0
Stav vozidla nové Karoséria minibus
Prevodovka manuálna
6 stupňová
Klimatizácia automatická
Počet dverí 3 Počet miest 8
Farba vozidla šedá metalíza svetlá
Emisná norma EURO 6 JN:0061VNEM | VIN:00000000000000000

Opel Vivaro  1,6 Tourer L2H1 Skladové vozidlá

Pôvodná cena 38 520 € Ušetríte 7 897 €
Naša cena 30 623 € s DPH
25 519 € bez DPH

Dopyt po tomto vozidle

V prípade, že máte o toto vozidlo záujem, vyplňte prosím vaše kontaktné údaje a v čo možno najkratšom možnom čase vás bude kontaktovať predajca našej spoločnosti.

Pobočka: Lučenec - AUTOCENTRUM Lučenec

INFORMÁCIE O SPRACOVANÍ OSOBNÝCH ÚDAJOV
Spracovanie vašich vyššie uvedených osobných údajov prebieha v súlade so smernicou EU (GDPR) a ďalej v súlade s platnou právnou úpravou zákona č. 18/2018 Z. z. Zákon o ochrane osobných údajov. Vaše uvedené osobné údaje, ktorými sú vaše meno, priezvisko, telefón, e-mail prípadne adresa, budú výhradne použité pre kontakt autorizovaného predajcu Opel AUTOCENTRUM Rožňava · Lučenec za účelom poskytnutia služieb (par. 13 Zákonnosť spracúvania, ods. 1 pís. b) a f), oprávneného záujmu v zmysle smernice GDPR). Účelom spracovania týchto údajov môže byť: realizácia testovacej jazdy, vypracovania ponuky vozidla alebo s ním súvisiacich služieb, alebo upresnenie a potvrdenie objednávky servisných služieb vášho vozidla. Podrobné informácie o spracovaní vami poskytnutých osobných údajov.

Poznámky

Airbag vodiča a spolujazdca, bočné airbagy a predné hlavové airbagy ESP s asistentom rozjazdu do kopca HSA a brzdový asistent EBA ABS s elektronickým rozdeľovačom brzdnej sily EBD LED denné svietenie Automatické ovládanie svetlometov a dažďový senzor Predné hmlové svetlomety Predný nárazník vo farbe karosérie Zadný nárazník vo farbe karosérie (bok) Bočné lišty vo farbe karosérie Vonkajšie spätné zrkadlá vo farbe karosérie Zadný nárazník vo farbe karosérie (stredná časť) Rám zadných svetiel vo farbe karosérie Chrómové lemovanie prednej mriežky Kryt kolajníc bočných posúvných dverí vo farbe karosérie Kľučky dverí čierný lak Piano Posuvné bočné dvere s posuvným oknom na strane spolujazdca Posuvné okno na strane vodiča v druhom rade Presklené zadné dohora vyklápateľné dvere Zadné vyhrievané okno so stieračom a cyklovačom Solar Protect - zatmavené okná 2. a 3. radu sedadiel Parkovací asistent (senzory vzadu) Filter pre palivo nižšej kvality Elektricky ovládané a vyhrievané vonkajšie spätné zrkadlá Elektrické ovládanie predných okien s jednodotykovou funkciou (na strane vodiča) Výškovo nastaviteľné sedadlo vodiča s bedernou výstuhou a lakťovou opierkou Výškovo a pozdĺžne nastaviteľný volant Dvojmiestna lavica spolujazdca s odkladacím priestorom pod sedákom Samostatné sedadlo s funkciou Easy entry a 2 miestna lavica v 2. a 3. rade na koľajniciach, vynímateľná, nastaviteľné operadlo Lakťové opierky v 2. a 3. rade sedadiel ISOFIX v 2. a 3. rade sedadiel Poťahová látka čierna Jet s výplňami sedadiel čierna Connect, čierna palubná doska Čalúnenie a obklad interiéru v plnej výške Koberčeky LED osvetlenie interiéru Zásuvka 220 V / dva porty USB Elektronická klimatizácia pre prednú časť kabíny Manuálna klimatizácia pre zadnú časť kabíny s vykurovaním Kryt batožinového priestoru, polohovateľný v 2 úrovniach Diaľkové ovládanie centrálneho zamykania (kľúč s 3 tlačidlami) Palubný počítač Fajčiarska sada (zapalovač a popolník) a 12V zástrčka Kožený volant Tempomat Plnohodnotné rezervné koleso Indikátor tlaku v pneumatikách Navigačný systém Navi 50 IntelliLink s eu.mapami, 7" dotykový displej, BT, USB, ovládanie na volante Držiak mobilných telefónov, univerzálny (pre Smartphone) RS6/77P 17" disky z ľahkých zliatin s diamantovým efektom, 215/60 R17 Zatmavené okná "Privacy" O

Výbava